(eg)

Powiatowy przegląd grup kolędniczych

Powiatowy przegląd grup kolędniczych
(eg)

W ramach promocji twórczości dzieci i młodzieży „Pro Arte 2016” w sali widowiskowej Nowosolskiego Domu Kultury 8 stycznia odbędą się XXVI już spotkania grup kolędniczych i jasełkowych dla zespołów z szkół podstawowych i gimnazjów powiatu nowosolskiego.

Od godz. 10.00 kolejno wystąpią: Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku (klasa 2b) z programem pt. „W drodze do Maleńkiego” (opiekunowie to Elżbieta Bojko i Halina Szymczak); Zespół Szkół w Otyniu: „Do Betlejem nie jest tak daleko” - grupa teatralna „Tacy Agenci” (op. Dominika Tomków i ks. Arkadiusz Rzetecki); Zespół Szkół w Bytomiu Odrzańskim: „Kolędowanie z kukiełką” – grupa teatralna „Jasełkowe Bractwo” (op. Katarzyna Zielonka); Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałem integracyjnym w Nowej Soli: „Jasełka misyjne 2015” (2a i 5a, op. Jolanta Podgórna, Iwona Matulka i Ewelina Ignas); Zespół Szkół Katolickich i Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Nowej Soli: „Otwórz serce Bogu” – Teatr Szkolny ,,Dzikusy” (op. Tomasz Przywarty i Renata Bielicz).

Ok. 14.00 jury ogłosi werdykt i poznamy laureatów. Ci najlepsi wezmą udział w prezentacji wojewódzkiej, która odbędzie się 15 stycznia w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Koordynatorką spotkań jest instruktorka Nowosolskiego Domu Kultury Irena Kasprzak (tel. 603 531 065).

(eg)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.