(eg)

Powiatowy przegląd grup kolędniczych

Powiatowy przegląd grup kolędniczych
(eg)

W ramach promocji twórczości dzieci i młodzieży „Pro Arte 2016” w sali widowiskowej Nowosolskiego Domu Kultury 8 stycznia odbędą się XXVI już spotkania grup kolędniczych i jasełkowych dla zespołów z szkół podstawowych i gimnazjów powiatu nowosolskiego.

Od godz. 10.00 kolejno wystąpią: Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku (klasa 2b) z programem pt. „W drodze do Maleńkiego” (opiekunowie to Elżbieta Bojko i Halina Szymczak); Zespół Szkół w Otyniu: „Do Betlejem nie jest tak daleko” - grupa teatralna „Tacy Agenci” (op. Dominika Tomków i ks. Arkadiusz Rzetecki); Zespół Szkół w Bytomiu Odrzańskim: „Kolędowanie z kukiełką” – grupa teatralna „Jasełkowe Bractwo” (op. Katarzyna Zielonka); Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałem integracyjnym w Nowej Soli: „Jasełka misyjne 2015” (2a i 5a, op. Jolanta Podgórna, Iwona Matulka i Ewelina Ignas); Zespół Szkół Katolickich i Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Nowej Soli: „Otwórz serce Bogu” – Teatr Szkolny ,,Dzikusy” (op. Tomasz Przywarty i Renata Bielicz).

Ok. 14.00 jury ogłosi werdykt i poznamy laureatów. Ci najlepsi wezmą udział w prezentacji wojewódzkiej, która odbędzie się 15 stycznia w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Koordynatorką spotkań jest instruktorka Nowosolskiego Domu Kultury Irena Kasprzak (tel. 603 531 065).

(eg)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.