Natalia Dyjas-Szatkowska

Pożar na wysypisku w Raculi. Ogień gasiło jedenaście zastępów straży pożarnej [WIDEO, NOWE FAKTY]

Pożar w Zielonej Górze Raculi wybuchł poniedziałkową (17 lipca) nocą. Fot. Archiwum Zakładu Gospodarki Komunalnej Pożar w Zielonej Górze Raculi wybuchł poniedziałkową (17 lipca) nocą.
Natalia Dyjas-Szatkowska

Poniedziałkową nocą na wysypisku śmieci w Zielonej Górze Raculi wybuchł pożar. Na miejsce natychmiast wysłano zastępy straży pożarnej. Teraz sprawdzane są okoliczności i przyczyny pożaru.

Ogień na wysypisku śmieci w Zielonej Górze Raculi pojawił się około godz. 23.00. Dym był widoczny z odległości nawet kilkunastu kilometrów.

- W nocy na miejscu pracowało jedenaście zastępów straży pożarnej - mówi kapitan Mariusz Łyjak, specjalista w wydziale kontrolno-rozpoznawczym zielonogórskiej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.