Poznaj ofertę PBO sp. z o.o.

Czytaj dalej
materiały prasowe PBO sp. z o.o.

Poznaj ofertę PBO sp. z o.o.

materiały prasowe PBO sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego sp. z o.o. w zeszłym roku obchodziło jubileusz 60-lat istnienia. W tym okresie wybudowało niemal 30 000 mieszkań, z czego w samej Zielonej Górze prawie 25.000, a 4.000 w Nowej Soli.

Inne miejscowości, w których PBO wybudowało po kilkaset lub kilkadziesiąt mieszkań to Kożuchów, Sulechów, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Żagań, Lubsko i Czerwieńsk. W systemie deweloperskim firma zbudowała ponad 2.000 mieszkań.

Przez te lata firma zdobyła doświadczenie i profesjonalizm. Dlatego też priorytetem jej jest realizacja budynków mieszkalnych zapewniających klientom solidne i rzetelne wykonanie, konkurencyjną cenę i ciekawą lokalizację.

PBO ciągle doskonali swe kadry inżynieryjno-techniczne, bazuje na najnowszych technologiach wprowadzanych w budownictwie, korzysta z wiedzy i doświadczenia najlepiej wykształconych fachowców.

Poznaj ofertę PBO sp. z o.o.

Najnowszym osiedlem jakie wznosi PBO w Zielonej Górze jest Osiedle Czarkowo "Złota Łącza" z bardzo ciekawą lokalizacją - położone wśród malowniczych łąk i lasów z jednej strony a jednocześnie blisko centrum miasta z wszystkimi jego udogodnieniami. Budynki wyróżniają się ciekawą architekturą jak i rozwiązaniami technicznymi. Dowodem na to jest zdobycie w 2015 roku Lubuskiego Mistera Budownictwa a za rok 2016 Lubuskiego Lauru Budownictwa Gazety Lubuskiej jako nagrody czytelników oraz wyróżnienia Lubuski Mister Budowy 2016 roku w kategorii budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne.

Poznaj ofertę PBO sp. z o.o.

Mieszkania budowane przez PBO sp. z o.o. , jak na razie jako jedyne w Zielonej Górze wyposażone są w indywidualne wymienniki ciepła tzw. Logotermy, dzięki którym można zaoszczędzić łącząc to z możliwością ogrzewania przez cały rok.

Firma jako ostatnia i jedyna w naszym regionie prowadzi od 54 lat Zespół Szkół Zawodowych (wykształciła w sumie ok. 9 000 fachowców), gdzie zawody budowlane pod okiem najlepszych fachowców zdobywa młodzież i dorośli.

W przedsiębiorstwie z powodzeniem jest też kontynuowana od 2000 roku działalność Centrum Szkolenia Operatorów Maszyn Ciężkich, w którym szkoli się operatorów ciężkich maszyn budowlanych z terenu całego województwa i nie tylko. Ze szkoleń w Centrum do 2017 roku skorzystało ponad 12 tys. absolwentów, którzy zdobywając nowy zawód poprawiają tym samym swoje szanse na rynku pracy.

Poznaj ofertę PBO sp. z o.o.

Firma prowadzi również produkcję stropów oraz wyrobów z betonu towarowego.

Biuro sprzedaży mieszkań w Zielonej Górze:
ul. Botaniczna 75, tel. +48 68 454 70 53,   691 838 932
www.deweloper.pbozg.pl

materiały prasowe PBO sp. z o.o.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.