Poznaj opinie Czytelników "GL"

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(ika)

Poznaj opinie Czytelników "GL"

(ika)

Józef z ul. Ogrodowej w Zielonej Górze: - Chciałem podziękować pani, która codziennie już o 4.00 dostarcza „GL” do mojej skrzynki pocztowej. Mimo że mieszkający w mojej klatce młodzi ludzie utrudniają jej wejście blokując drzwi, ona zawsze dostarcza mi prasę na czas.

Stanisława z Zielonej Góry
: - Czy Trzech Króli to święto państwowe czy kościelne? Dlaczego sponsorami uroczystości są Urząd Miasta Zielona Góra, urząd marszałkowski i inne? Czy nie lepiej by było przeznaczyć te pieniądze na odnowienie budynków, których tyle zaniedbanych stoi w mieście?

Zdzisław Piotrowski z Zielonej Góry
: - A propos tablicy Stalina na cmentarzu w Cybince... Rosyjski generał Kutuzow przez dziesiątki lat miał muzeum (i cmentarz swoich żołnierzy) na wrogiej ziemi niemieckiej. Dopiero polscy miłośnicy rosyjskości przerobili historię i w polskim Bolesławcu zmieniono przebieg historii Europy. Szkoda, że Polacy ciągle zmieniają punkt widzenia na polską i europejską historię.

Czesław z Zielonej Góry: - W sprawie tablicy Stalina na cmentarzu w Cybince i wypowiedzi Czytelnika w Forum z 30 grudnia 2015 r. Jak można porównywać Piłsudskiego ze Stalinem? Dla mnie to nie do pomyślenia.

Waldemar z Zielonej Góry: - W poniedziałek od 7.00 pasażerowie Student busa z zielonogórskiego PKS-u stali na przystanku w Nowej Soli i czekali na autobus. Powinien być koło Kauflandu o 7.20, nie było go do ósmej. Przyjechał ponad pół godziny po czasie. Dzwoniłem do PKS, powiedziano mi, że się zepsuł i mechanicy coś tam robią. A ludzie czekają, gdy na dworze minus 16 stopni! Dla mnie PKS powinien zostać rozwiązany, nie szanuje pasażerów. Jak autobus się zepsuje, mały przewoźnik podstawi nowy autobus i przeprosi. A PKS? Nie!

(ika)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.