Poznajcie nową Miss Ziemi Lubuskiej 2016

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Michał Korn

Poznajcie nową Miss Ziemi Lubuskiej 2016

Michał Korn

Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego promieniała stylem i elegancją. Wśród zebranych licznie gości, nie zabrakło Miss Polski 2015 Magdaleny Bieńkowskiej i ubiegłorocznej miss naszego regionu Luizy Kleszczewskiej.

Podczas finału podziwialiśmy zmagania 25 dziewcząt, które rywalizowały w dwóch kategoriach. Na przełamanie lodów kandydatki do tytułu miss musiały zaprezentować swoją osobę, a także odpowiadać na podchwytliwe niekiedy pytania prowadzącego galę Ryszarda Rembiszewskiego. Finalistki swoje walory prezentowały w kolekcji „Folk Design”, bieliźnie oraz kreacjach wieczorowych i sukniach ślubnych.

Ponadto galę ubarwił zmysłowy pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Liwii Jabłońskiej i Oskara Gembary z zielonogórskiej szkoły „Gracja” i smyczkowe brzmienia zespołu „Holny” z Zakopanego.A wszystko to działo się pod czujnym okiem jury, które zadecydowało, że korona Miss Ziemi Lubuskiej 2016 powędruje do Judyty Zapędzkiej. I wicemiss została Dominika Woźniak, a II wicemiss Karolina Mutka. W kategorii Miss Nastolatek, tytuł powędrował do Gabrieli Wyszyńskiej, I wicemiss została Patrycja Andrzejewska, a II wicemiss Julia Barczyńska. Miss Publiczności została Martyna Kurdyk, a Czytelnicy Gazety Lubuskiej wybrali Justynę Gabrowską.

Michał Korn

Dobry rocznik 89. W dziale online "Gazety Lubuskiej" od 2014 roku. Jestem zapalonym rowerzystą MTB i XC (ulubione zawody: Uphill Race w Karpaczu!), stąd też często zajmuję się tego typu tematami. Strefa gamingowa również nie jest mi obca. Dzielę się z Wami nie tylko nowościami z dziedziny gier komputerowych, ale także nowinek technologicznych.

Interesuję się sportem bez ograniczeń. Chłonę wszystko. Jestem kibicem Realu Madryt i Mai Włoszczowskiej, dlatego z radością podchodzę do tematów w obrębie piłki nożnej czy kolarstwa górskiego i szosowego. Uwielbiam także sięgać po książki historyczne i wraz z rodziną w oparciu o m.in. przeczytane lektury, podróżować po najciekawszych zakamarkach województwa lubuskiego i innych rejonach Polski (oczywiście rowery to warunek konieczny każdej wyprawy). A ponieważ zawsze mam ze sobą aparat i kilka obiektywów, moimi fotorelacjami dzielę się na łamach „Gazety Lubuskiej” i w „Naszym Mieście”.

Poza nowinkami technologicznymi zajmuję się również nauką. Piszę nie tylko tym, co dzieje się wokół nas. Moje szczególne zainteresowania kieruję w stronę kosmosu - strefy najbardziej tajemniczej dla człowieka. Skupiam się na oddziaływaniu tego, co znajduje się w przestrzeni kosmicznej na nas i naszą planetę. Śledzę tematykę związaną z podbojem kosmosu i technologiami z tym związanymi.

W artykułach, które tworzę staram się przelać jak najwięcej wiedzy. Ponadto w moim zasobach znajdują się również poradniki, tematy związane z biznesem, zdrowiem, wszelkiej maści ciekawostkami, interwencje.

Od 1 lutego 2020 mam przyjemność dowodzić serwisem Zielona Góra Nasze Miasto. To wyzwanie, które podejmuję z uśmiechem na twarzy, choć oczywiście biegającego mnie z aparatem po ulicach miasta możecie obserwować od ładnych kilku lat...

W Zielonej Górze mieszkam od 2009 roku. Z małej miejscowości Łagowiec (pow. międzyrzecki) przywiodły mnie tu studia. Jestem człowiekiem otwartym i zaangażowanym, posiadających wiele hobby. Kolekcjonuję płyty muzyczne, gry komputerowe. Jestem miłośnikiem uniwersum Wiedźmina, symulatorów, dobrej kawy, szachów, fotografii, nauki, kosmosu oraz komputerów - w wolnych chwilach zajmuję się profesjonalnym składaniem (tuningiem) komputerów PC.

Pasjonuję się fotografią oraz kolarstwem górskim, w którym ścigam się amatorsko. Chętnie sięgam po literaturę sensacyjną, thrillery, biografie, albumy muzyczne czy literaturę sportową. Resetuję się spędzając czas z cudowną żoną i synem, bądź oddając się jednemu z zainteresowań. W wolnych chwilach (szczególnie podczas treningów) słucham ulubionej muzyki: Rod Stewart, Queen, Dido, Pink Floyd, Sting, Metallica, klasyki XX wieku (….).

Nie ma rzeczy, której nie jestem w stanie (prędzej lub później) zrobić.

Partyjka szachów przy dobrej kawie? Tego nigdy nie odmawiam! :-)

Zapraszam do kontaktu!

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.