Eliza Gniewek-Juszczak

Pracownik czyta gazetę, a to jest napad!

Kadr ze zdarzenia. Pracownik stacji zachował stoicki spokój, nie dał się sprowokować zamaskowanemu mężczyźnie, nie oddał kasy Fot. Arch. KPP we Wschowie Kadr ze zdarzenia. Pracownik stacji zachował stoicki spokój, nie dał się sprowokować zamaskowanemu mężczyźnie, nie oddał kasy
Eliza Gniewek-Juszczak

Zamaskowany mężczyzna w nocy grozi nożem pracownikowi stacji paliw i żąda pieniędzy. A pracownik odmawia i czyta sobie dalej.

- Totalnym brakiem poszanowania do obowiązujących norm prawnych wykazał się 34-letni mieszkaniec powiatu wschow-skiego, który w ubiegłym tygodniu wpadł w ręce kryminalnych - informuje podkomisarz Maja Piwowarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Zamaskowany mężczyzna w nocy z piątku na sobotę postanowił dokonać napadu na jedną ze stacji paliw we Wschowie. Grożąc nożem pracownikowi obsługi zażądał wydania pieniędzy. Pracownik, zachowując stanowczość i trzeźwość umysłu gotówki nie wydał i zaalarmował wschowską policję.

CZYTAJ WIECEJ:

Stoicki spokój uratował stację benzynową przed utratą utargu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.