Jarosław Miłkowski

Prezent "last minute" w Gorzowie? Karnet na żużel lub na basen

Karnety na żużel to wydatek ok. 200 zł. Fot. Archiwum "GL" Karnety na żużel to wydatek ok. 200 zł.
Jarosław Miłkowski

Jaki prezent dla mężczyzny? Nie oszukujmy się, dwudziesta ósma para skarpet i dziewiąty do kolekcji szalik radości wielkiej nie wywołają.

Jeśli coś ma służyć dłużej, postawmy na karnet bądź kartę podarunkową

Tę ostatnią - i to o różnych kwotach - oferuje choćby Filharmonia Gorzowska. Gdy jednak obdarowywany za muzyką klasyczną nie przepada, wybierzcie karnet do Słowianki lub ma mecze Stali.

Argumenty za?

Z takiego prezentu facet ucieszy się nie tylko przy choince, ale i za każdym razem, gdy będzie korzystał z karnetu - za każdym wyjściem na basen czy na stadion żużlowy. A przecież o to w życiu chodzi, byśmy nawzajem o sobie pamiętali. Miłość do żużla z mlekiem matki wyssało u nas wielu mężczyzn, sport uprawia chyba jeszcze więcej. Zagrożenie, że prezent się nie spodoba, jest więc raczej niewielkie.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.