Proces księdza już niebawem. Sprawa Draweksu na finiszu

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Proces księdza już niebawem. Sprawa Draweksu na finiszu

Jarosław Miłkowski

Jeszcze we wrześniu ruszy proces ks. Dariusza T., który hodował marihuanę, kilka dni później będzie apelacja w procesie ginekologa Piotra P. A to jeszcze nie wszystko... Jesienią na brak pracy gorzowskie sądy nie będą narzekały.

O tej sprawie być może wielu już zapomniało, ale do finału zmierza właśnie proces o wyłudzenie 5,3 mln zł, jakiego miała dopuszczać się firma Drawex. Jej szef Krzysztof B. mierzy się w sądzie aż z 97 zarzutami. Z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych firma miała wyłudzać pieniądze w latach 2007-2014. Miało się to odbywać choćby poprzez fikcyjnie zatrudnianie niepełnosprawnych do roznoszenia ulotek.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.