Prokurator chce „zawiasów” i grzywny dla prezydenta Gorzowa. Wyrok? 7 marca. Z jakimi zarzutami mierzy się Jacek Wójcicki?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Prokurator chce „zawiasów” i grzywny dla prezydenta Gorzowa. Wyrok? 7 marca. Z jakimi zarzutami mierzy się Jacek Wójcicki?

Jarosław Miłkowski

Prokurator zażądała wczoraj surowej kary dla Jacka Wójcickiego. Prezydent stoi przed sądem za inwestycję z czasów, gdy był jeszcze wójtem Deszczna.

Dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat, trzyletni zakaz zajmowania stanowisk w administracji publicznej, grzywna w wysokości 20 tys. zł, obciążenie kosztami sądowymi, ale również naprawienia szkody, czyli zapłaty ponad 600 tys. zł gminie Deszczno – takiej kary dla Jacka Wójcickiego zażądała szczecińska prokurator Danuta Kowalska – Maciaszek.

 • Z jakimi zarzutami mierzy się prezydent Gorzowa?
 • Jakiej kary żąda prokurator?
 • Jak Jacek Wójcicki określa propozycję kary?

 

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.