Tomasz Rusek

Promocja za drobne czyli jak Gorzów strzelił w dziesiątkę!

Profil Szymona Majewskiego, popularnego showmana i radiowca, obserwuje na facebooku ponad ćwierć miliona ludzi Fot. facebook.pl/Szymon Majewski Profil Szymona Majewskiego, popularnego showmana i radiowca, obserwuje na facebooku ponad ćwierć miliona ludzi
Tomasz Rusek

Szymon Majewski zrobił Gorzowowi darmową reklamę, więc miasto podziękowało gadżetami. I... znowu ma niezłą promocję

Majewski wystąpił w reklamie sieci komórkowej, w której przy mapie Polski opowiada o zasięgu internetu. Pod koniec żartuje, że „ktoś przesunął Gorzów”. Filmik był granych we wszystkich stacjach telewizyjnych setki razy. Hasło spodobało się internautom, a samo miasto dostało darmową promocję. I to zarówno nazwy, jak i... lokalizacji. To ważne, bo z wcześniejszych badań, zleconych przez urząd, wychodziło, że wielu Polaków nie wie, gdzie dokładnie Gorzów leży! To się dowiedzieli od pana Szymona.

Ostatnio taką reklamę „przy okazji” mieliśmy, gdy mistrz kuchni Dawid Szkudlarek wygrywał polsatowskie show TopChef. Wtedy zadbali o to uczniowie Gastronomika, którzy rządzili na widowni programu z milionową oglądalnością i tam też „Gorzów” odmieniano przez przypadki. A i sam Szkudlarek podkreślał, skąd jest.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Rusek

Najwięcej moich tekstów znajdziecie obecnie na stronie międzyrzecz.naszemiasto.pl. Żyję newsami, ciekawostkami, inwestycjami, problemami i dobrymi wieściami z Międzyrzecza, Skwierzyny, Trzciela, Przytocznej, Pszczewa i Bledzewa.
To niezywkły powiat, moim zdaniem jeden z najpiękniejszych (i najciekawszych!) w Lubuskiem. Są tam też wspaniali ludzie, z którymi mam szansę porozmawiać na facebookowym profilu Głos Międzyrzecza i Skwierzyny. Wpadnijcie tam koniecznie. Udało się nam stworzyć wraz z ponad 15 tysiącami ludzi fajne, przyjazne miejsce, gdzie znajdziecie newsy, piękne zdjęcia, relacje z ważnych wydarzeń i - codziennie! - najnowszą prognozę pogody. Bo od pogody zaczynamy dzień.


Staram się pilnować najważniejszych spraw i tematów. Sporo piszę o:


jeziorze Głębokim, o inwestycjach, czy atrakcjach turystycznych, ale poruszamy (MY - bo wiele tematów do załatwienia i opisania podpowiadacie Wy, Czytelnicy) dziesiątki innych spraw. 
Dlatego przy okazji wielkie dzięki za Wasze komentarze, opinie, zaangażowanie i wsparcie.Zdarza się też, że piszę o Gorzowie. To moje rodzinne miasto, które - tak lubię myśleć - znam jak własną kieszeń. Cały czas się zmienia, rozbudowuje, wiecznie są tu jakieś remonty i inwestycje, więc pewnie jeszcze przez lata nie zabraknie mi tematów! 


Do Gazety Lubuskiej (portal międzyrzecz.naszemiasto.pl jest jej częścią) trafiłem niemal 20 lat temu. Akurat zakończyłem swoją kilkuletnią przygodę z Radiem Gorzów i Radiem Plus, więc postanowiłem się sprawdzić w słowie pisanym (choć mówione było świetną przygodą). I tak się sprawdzam, i sprawdzam, i sprawdzam. Musicie bowiem wiedzieć, że Lubuska sprzed nastu lat i obecna to zupełnie inne gazety. Dziś, poza pisaniem, robimy zdjęcia, nagrywamy filmy, przygotowujemy relację. Żaden dzień nie jest takim sam. I chyba dlatego tak lubię tę pracę.

Lubię też: • jazdę na rowerze

 • pływanie

 • urlopy

 • gołąbki

 • seriale

 • lenistwonie przepadam za: • winem

 • górami

 • ogórkową

 • tłumem

 • hałasami

 • wczesnym wstawaniem (aczkolwiek nieźle mi wychodzi!)OK, w ostateczności mogę zjeść ogórkową.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.