Przecięli wstęgę w kolejnym zakładzie w Gubinie

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Przecięli wstęgę w kolejnym zakładzie w Gubinie

Łukasz Koleśnik

Przez ok. dwa lata przy ulicy Legnickiej rosła nowa hala produkcyjna. W środę doszło do oficjalnego otwarcia zakładu, w którym produkuje się elementy wentylacyjne.

Gubin obrodził w ostatnim czasie w inwestorów mniejszych i większych. Dobrym przykładem jest powstająca galeria handlowa, której otwarcie zaplanowano pod koniec października i już zapowiedziano postawienie drugiego budynku z kinem.
Drugim przykładem jest hala produkcyjna firmy TVG. Ta zakupiła teren przy ul. Legnickiej (w Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej) ok. dwa lata temu. W tym czasie zdążył wyrosnąć duży zakład, który został oficjalnie otwarty w minioną środę.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.