Jarosław Miłkowski

Przed dziurą w chodniku już nie było czasu zahamować

- Dziury w chodnikach? To niedbalstwo! - mówi pani Teresa. Fot. Jarosław Miłkowski - Dziury w chodnikach? To niedbalstwo! - mówi pani Teresa.
Jarosław Miłkowski

To niezły paradoks! Teresa Pruska-Kołodziej od lat walczy o równe chodniki. Teraz, jadąc po nich wózkiem, wpadła w dziurę i jest w szpitalu.

- Mam złamaną kość udową, silnie stłuczone lewe kolano. Rehabilitacja trwać będzie długie tygodnie i miesiące – mówi nam Tereska Pruska-Kołodziej, która porusza się na wózku inwalidzkim. Leży na szpitalnej ortopedii, bo półtora tygodnia temu, jadąc wózkiem elektrycznym, wywróciła się na chodniku wzdłuż ul.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.