Przedsiębiorstwo Ser-Pal

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Przedsiębiorstwo Ser-Pal

Materiał informacyjny

Palety drewniane i plastikowe, euro i przemysłowe

Witamy na stronie firmy Ser-Pal Borys Serafin. Specjalnością naszego przedsiębiorstwa są palety. Działamy na rynku od 15 lat. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wiemy, jak najpełniej odpowiadać na potrzeby klientów, oferując im produkty i usługi wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach.

Palety są elementem, bez którego trudno dziś sobie wyobrazić funkcjonowanie przemysłu, handlu oraz logistyki. Dlatego nasza firma współpracuje z dużymi przedsiębiorstwami funkcjonującymi w wymienionych obszarach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku swoją ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych, poszukujących palet na przykład do realizacji różnego rodzaju projektów DIY (wśród których największą popularnością cieszą się meble z palet).

Prowadzimy sprzedaż palet cieszących się największą popularnością na rynku, a więc palet drewnianych. W tej grupie znajdują się oczywiście palety euro (europalety). To typ palet używany powszechnie w transporcie, handlu i przemyśle na terenie całej Europy, wykonanych według ściśle określonych standardów. Klientom, którzy nie potrzebują palet spełniających te wymagania proponujemy na przykład palety przemysłowe (również zrobione z drewna). W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć palet plastikowych, niezbędnych w niektórych sektorach przemysłu. W związku z tym, że nie tylko sprzedajemy, ale prowadzimy również skup palet, oprócz palet nowych, naszym klientom możemy zaproponować także palety używane.

Niewątpliwym atutem naszej firmy jest fakt, że oprócz skupu i sprzedaży palet (jedno i drugie w atrakcyjnych cenach) oferujemy również ich transport. Co ważne, nie ograniczamy się tylko do terenu województwa lubuskiego, lecz działamy na terenie całego kraju. Ponadto usługa ta dotyczy zarówno transportu od, jak i do klienta.

Kolejną kwestią, na którą chcielibyśmy zwrócić uwagę, jest nasza dyspozycyjność. Działamy przez siedem dni w tygodniu, całą dobę. Dysponujemy własnym warsztatem, w którym naprawiamy uszkodzone palety. Posiadamy także wózki widłowe, które pomagają w sprawnym pakowaniu palet (zarówno gdy chodzi o nasz transport, jak i transport własny klienta).

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku przez 24 godziny na dobę, a w Soboty do godziny 16.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.