Łukasz Koleśnik

Przeglądamy portfele przedstawicieli starostwa powiatowego w Krośnie Odrzańskim. Ile zarobili?

Wicestarosta Tomasz Kaczmarek (na pierwszym planie) oraz starosta Mirosław Glaz. Jak wyglądają ich oświadczenia majątkowe za 2017 rok? Sprawdziliśmy Fot. Łukasz Koleśnik Wicestarosta Tomasz Kaczmarek (na pierwszym planie) oraz starosta Mirosław Glaz. Jak wyglądają ich oświadczenia majątkowe za 2017 rok? Sprawdziliśmy ich oraz pozostałych radnych.
Łukasz Koleśnik

Ile zarabiają samorządowcy w starostwie powiatowym? Czy mają jakieś oszczędności, w jakich mieszkaniach żyją? Przeglądamy oświadczenia majątkowe władz powiatu krośnieńskiego.

Zaczynamy od kierującego pracownikami urzędu powiatowego, czyli starosty Mirosława Glaza. Ten w minionym roku zarobił około 170 tys. zł. Spłaca jednak kredyt hipoteczny na zakup domu. Ten liczył prawie 140 tys. zł. Do spłaty pozostało blisko 70 tys. zł. Poza tym posiada dom o powierzchni 125 metrów kwadratowych i wartości 320 tys. zł - jest to współwłasność małżeńska. Do tego mają wspólnie również działkę pod domem (586 mkw) o wartości 20 tys. zł. Samochody na własność? Brak.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.