Renata Hryniewicz

Przewodnicząca rady rodziców: Dobrą szkołę tworzą przecież także rodzice

Wioletta Markowska, przewodnicząca rady rodziców w SP nr 2 Fot. archiwum prywatne Wioletta Markowska, przewodnicząca rady rodziców w SP nr 2
Renata Hryniewicz

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Sulęcinie w czasie ferii okleiła placówkę pomocami dydaktycznymi. Teraz nakręciła świetny film promujący szkołę. Rozmawiamy z przewodniczącą rady Wiolettą Markowską.

Dlaczego tak się angażujecie w życie szkoły?

Bo to świetna zabawa (śmiech - red.). Tak na poważnie, coś w tym jest. Cieszy nas to, jak kolejny projekt jest entuzjastycznie przyjmowany. Poza tym nie ukrywam, że razem z dziećmi dobrze się przy tym bawimy.

Czy to zaczyna być powszechnie obowiązujący model, że rodzice są częścią szkoły, wkraczają tam, gdzie samorząd rozkłada ręce, bo brak pieniędzy nie pozawala za wiele w szkole zrobić?

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.