Andrzej Galczak

Przybywa samochodów we Włocławku, inne są też tablice rejestracyjne. Właściciele "amerykanów" odetchną

Od 1 lipce wprowadzone zostały nowe tablice rejestracyjne. Fot. Andrzej Galczak Od 1 lipce wprowadzone zostały nowe tablice rejestracyjne.
Andrzej Galczak

Niebawem zaczną się pojawiać na ulicach pojazdy z nietypowymi tablicami rejestracyjnymi. Skończą się wreszcie problemy właścicieli amerykańskich i azjatyckich pojazdów.

We Włocławku są zarejestrowane 78 682 pojazdy, w tym ok. 57 tys. stanowią samochody osobowe. Warto dodać, że liczba mieszkańców zameldowanych na stałe wynosiła na wczoraj 104 700. Tylko w tym roku przybyło 1,8 tys. pojazdów. Przy czym średnio rocznie przybywa ok. 2,5 tys. pojazdów.

Na włocławskie ulice trafiają nie tylko pojazdy z naszych salonów i od polskich właścicieli, ale również z dość egzotycznych miejsc świata, choćby z obu Ameryk, a także z Azji. Co mogą zrobić właściciele takich aut, by uzyskać pasujące do nich tablice rejestracyjne? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Galczak

W Gazecie Pomorskiej pracuję od 1999 r.. Wcześniej byłem rzecznikiem prasowym dużej włocławskiej firmy. Najczęściej zajmuję się materiałami interwencyjnymi. Lubię góry, bieganie i terenową jazdę rowerem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.