Jarosław Miłkowski

Radni pytają o porządki

Jerzy Synowiec punktował na sesji rudery w mieś¬cie. Z krajobrazu miasta zniknęło ich kilkanaście, m.in. barak przy ul. Wróblewskiego. Fot. Jarosław Miłkowski Jerzy Synowiec punktował na sesji rudery w mieś¬cie. Z krajobrazu miasta zniknęło ich kilkanaście, m.in. barak przy ul. Wróblewskiego.
Jarosław Miłkowski

By kontenery z odpadami nie stały wciąż przy ulicach, urzędnicy... zakopią je pod ziemią. Miasto chce wprowadzić śmietniki podziemne. Kubłów jest 2,1 tys., a nowoczesnych będzie z... pięć.

– To, jak wygląda Gorzów, woła o pomstę do nieba. Proszę zobaczyć, to ul. Łokietka. Koło Kłodawki stoi w rzędzie kilkanaście śmietników. A to już ulice: Dowbora-Muśnickiego i Sczanieckiej. Za chwilę chodniki, które są wzdłuż nich, znikną zarośnięte trawą. Miasto nam zarasta, a służby miejskie nic nie robią – grzmiał wczoraj Sebastian Pieńkowski z PiS, przewodniczący rady miasta, na sesji.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Gdzie staną pojemniki podziemne?
 • Gdzie Gorzów zarasta trawą?
 • Ile pieniędzy pójdzie w 2018 r. na zieleń?
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.