Radość nie zawsze daje złoto, czasem przynoszą ją juniorzy

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jarosław Miłkowski

Radość nie zawsze daje złoto, czasem przynoszą ją juniorzy

Jarosław Miłkowski

Jak można ocenić sezon ligowy żużlowców Cash Broker Stali Gorzów w zakończonych wczoraj rozgrywkach? Dla żółto-niebieskich nie był to sezon stracony.

- Każdy medal mistrzostw Polski jest sukcesem – napisał na swoim facebookowym profilu Ireneusz Maciej Zmora, prezes klubu, którego żużlowcy są trzecią ekipą w Polsce.

Tegoroczny sezon przypadał w jubileuszowym roku 70-lecia klubu, więc siłą rzeczy działacze, zawodnicy i przede wszystkim kibice liczyli, że zakończy się on zdobyciem – także- jubileuszowego, bo dziesiątego tytułu mistrzów Polski. Stal miała być pierwszą od dwunastu lat drużyną, której uda się obronić tytuł najlepszej ekipy w kraju (po raz ostatni dwa razy z rzędu złote medale zdobywała Unia Tarnów, w 2004 i 2005 r.).

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.