Radwańska nie zagra! [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Alan Diaz
MC

Radwańska nie zagra! [wideo]

MC

Fani Agnieszki Radwańskiej mogą czuć się zawiedzeni. Wiceliderka światowego rankingu nie przyjedzie do Inowrocławia na mecz Fed Cup.

Władze Inowrocławia spotkanie Pucharu Federacji Polek z Tajwankami zapowiadały jako sportowe wydarzenie roku.

Niestety, kibice obejdą się smakiem. W hali widowiskowo-sportowej OSiR nie zobaczą na korcie dwóch czołowych polskich tenisistek - Agnieszki Radwańskiej i Magdy Linette.

1 dni temu Radwańska wycofała się w ostatniej chwili z turnieju Katowice Open. Wydawało się, że zdąży wyleczyć uraz barku na mecz w Inowrocławiu. Trenowała w Warszawie z Michałem Przysiężnym. Grała towarzysko w padla (gra z elementami tenisa i squasha).


źródło: Agencja TVN

We wtorek spotkała się z fanami w Warszawie. Promowała w Galerii Mokotów rakiety Babolat Aga. Wlała w serce fanów nadzieję. - Grać będę tylko, gdy będę w stu procentach gotowa. Nie chcę powtarzać błędów z przeszłości. O występie w Inowrocławiu zdecydują po konsultacji medycznej - mówiła Radwańska. - W tym roku kalendarz jest wypełniony licznymi startami. Ponadto będą też igrzyska. Są dla mnie ważne, gdyż nie jestem pewna czy zagram w kolejnych.

Losowanie kolejność gier w piątek o godz. 12 w UM Inowrocławia. Początek meczu w sobotę o godz. 11.45 (dwa single), a dalszy ciąg w niedzielę od godz. 12 (dwa single i debel).

MC

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.