Rafał Antończak, organizator gali ArtFight Night w Rzeszowie: Najpierw narodziny dziecka, potem następna gala

Czytaj dalej
Fot. Wacław Nowacki
Łukasz Pado

Rafał Antończak, organizator gali ArtFight Night w Rzeszowie: Najpierw narodziny dziecka, potem następna gala

Łukasz Pado

- Mam nadzieję, że kolejną uda nam się zorganizować na większej hali i zrobić coś jeszcze fajniejszego – mówi Rafał Antończak, organizator gali ArtFight Night w Rzeszowie, w której osobiście wystąpił w walce wieczoru pokonujac przez nokaut Ukraińca Oleksieja Kochmaka.

Udała wam się gala Artfight Night, było sporo ludzi. Lepiej nie mogłeś chyba wyobrazić sobie zakończenia jak wygraną przez efektowny nokaut w pierwszej rundzie...
Udało się wygrać. Czułem się dobrze, bo dobrze się przygotowałem. Troszeczkę mało wiedziałem o moim przeciwniku, bo nie widziałem jego walk.

W dalszej części artykułu rozmowa z Rafałem Antończakiem o: 

 • walce z Ukraińcem Kochmakiem
 • pracy jako zawodnik, trener, organizator
 • planach na przyszłość
 • swoich zawodnikach
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.