Remont Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie w dwa lata będzie jak Cud nad Wartą

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Zbigniew Borek

Remont Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie w dwa lata będzie jak Cud nad Wartą

Zbigniew Borek

- Są w mieście szkoły elitarne, którym władze od lat pomagają, i takie, które zostały zapomniane, choć mają bogatą tradycję - mówi Piotr Steblin - Kamiński. Nie tylko on chce, żeby remont Jedynki zakończył się w dwa lata - w sam raz na obchody Cudu nad Wisłą.

Piotr Steblin - Kamiński jest jednym z założycieli stowarzyszenia Jedyna taka, które ma pomóc ratować Szkołę Podstawową przy ul. Dąbrowskiego - Jest w trakcie sądowej rejestracji - mówi Steblin - Kamiński. To m.in. jego wpisy na profilu społecznościowym doprowadziły do tego, że miasto przeznaczyło w tym roku 200 tys. zł na dokumentację remontu.

Czytaj więcej:

  • W miniony wtorek w Jedynce spotkała się z urzędnikami, którzy wstępnie zaakceptowali plan remontów. Tak wielkiego remontu szkoła nie przeszła praktycznie nigdy. 
Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Borek

Jestem dziennikarzem i wydawcą drukowanego wydania "Gazety Lubuskiej". Jako reporter lubię pracować w terenie (a wszystko jest terenem, jak stwierdził kiedyś filozoficznie jeden z kolegów po fachu), pogadać z ludźmi, a przede wszystkim słuchać ich historii.


Dziennikarsko interesuję sprawami społecznymi, sądownictwem, polityką, Gorzowem, w którym mieszkam, Strzelcami Krajeńskimi, z których pochodzę, regionem lubuskim, w którym żyję i pracuję, a poza tym - przynajmniej się staram - wszystkim, co wydaje mi się ważne także w kraju i na świecie.


W swojej pracy szczególnie lubię


Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.