Remont ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie będzie opóźniony

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Remont ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie będzie opóźniony

Jarosław Miłkowski

Ulica Kostrzyńska powinna być zrobiona do września tego roku. Wykonawca chce jednak, by przedłużyć prace do grudnia. Szykuje się więc poślizg na kolejnej inwestycji w mieście!

Na ul. Kostrzyńskiej remont trwa w najlepsze. W tym tygodniu rozpoczęły się prace na odcinku od skrzyżowania z ul. Dobrą w kierunku węzła z drogą ekspresową S3. Robotnicy uwijają się też przy skrzyżowaniu z ul. Warzywną. A po samych torach tramwajowych wzdłuż ulicy mogłyby już w zasadzie jeździć tramwaje. W sprawie prac są jednak złe informacje.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.