Remont ul. Sikorskiego w Gorzowie zalicza opóźnienie. Kiedy skończą się prace?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Remont ul. Sikorskiego w Gorzowie zalicza opóźnienie. Kiedy skończą się prace?

Jarosław Miłkowski

Jeszcze kilka tygodni temu urzędnicy mówili, że poślizg na remon cie ul. Sikorskiego wynosi półtora miesiąca. Teraz wiemy już oficjalnie, że obsuwa jest dwa razy większa. W dniu, w którym ulica miała być gotowa dowiedzieliśmy się, że nastąpi to... 15 października.

- Czułem, że tak będzie. Roboty ciągną się jak przy remoncie ul. Walczaka – mówił nam wczoraj Piotr Chmielewski z Małyszyna. Spotkaliśmy go na ul. Sikorskiego. Wybraliśmy się tam na spacer, bo gdy w lutym rozpoczynał się jej remont, wykonawca sam zadeklarował, że odcinek między ul. Dworcową a Młyńską zrobi do połowy lipca. Wczoraj miał być więc pierwszy dzień, gdy będzie można przejść i przejechać po wyremontowanej uli¬cy. Tymczasem droga do tego daleka.

Skąd wzięło się opóźnienie?

Jakie prace udało się wykonać... w parę dni?

Czy wykonawca zapłaci karę?

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.