Remont ul. Walczaka to miejsce... błogiej ciszy. Będzie nowy termin [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Remont ul. Walczaka to miejsce... błogiej ciszy. Będzie nowy termin [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jarosław Miłkowski

Przedłuża się remont ul. Walczaka w Gorzowie. Wiadomo, że firma Taumer nie zrobi drogi w terminie, który sama sobie narzuciła, czyli do końca maja. Kiedy zatem zakończą się pracę na trwającej już dziesięć miesięcy budowie?

W poniedziałek, 15 maja, nasz reporter przeszedł ul. Walczaka wzdłuż i wszerz. Na żadnym odcinku ul. Walczaka nie ma jeszcze choćby 1 mkw. asfaltu. Ba! Na wysokości hotelu „U Marii” cały czas jest jeszcze wyłożona wiele lat temu kostka brukowa. To jeszcze nic! Pomiędzy 9.30 a 10.30 dziennikarz "GL" nie spotkał tu wczoraj ani jednego pracownika!

Nic zatem dziwnego, że drogi nie uda się zrobić do końca maja (to termin, który sama sobie narzuciła firma Taumer, główny wykonawca). Kiedy zatem zakończą się prace?

- Taumer mówi już o tym, że drogę zamierza oddać w lipcu – zdradza wiceprezydent Artur Radziński.

Więcej w wydaniu "GL" dla Czytelników z północy regionu we wtorek 16 maja oraz w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.