Leszek Kalinowski

Remontujemy, to szybciej pojedziemy. Sprawdź, gdzie będą utrudnienia...

Wczoraj w okolicach dworca PKP w Czerwieńsku prowadzone były bieżące prace remontowe. Niebawem na odcinku Czerwieńsk - Zbąszynek rozpocznie się modernizacja. Fot. Mariusz Kapała Wczoraj w okolicach dworca PKP w Czerwieńsku prowadzone były bieżące prace remontowe. Niebawem na odcinku Czerwieńsk - Zbąszynek rozpocznie się modernizacja. Będą utrudnienia
Leszek Kalinowski

Miała być remontowana linia kolejowa Czerwieńsk - Zbąszynek, przebudowane perony w Sulechowie i Babimoście. I co? - pytają nasi Czytelnicy. - A co z połączeniem Zielona Góra - Gubin?

- Zgodnie z planem umowa z wykonawcą prac w ramach projektu „Modernizacja linii kolejowej nr 358 Zbąszynek - Gubin na odcinku Zbąszynek - Czerwieńsk - II etap” ma zostać podpisana w połowie roku - mówi Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Obecnie trwa wybór firmy, która zrealizuje prace. Inwestycja potrwa do końca 2021 r.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.