Renata Przemyk zaśpiewa w Gubinie

Czytaj dalej
Fot. SłAwomir Kowalski / Polska Press
Łukasz Koleśnik

Renata Przemyk zaśpiewa w Gubinie

Łukasz Koleśnik

KROSNO ODRZAŃSKIE - Zamek nieczynny do 3 stycznia
- Uprzejmie informujemy, że w dniach od 1 do 3 stycznia Zamek Piastowski będzie nieczynny - wyjaśniają pracownicy Centrum Artystyczno-Kulturalnego.

GUBIN - Renata Przemyk zaśpiewa w finale
VII edycja festiwalu po hasłem „Poetyckie Rubieże” dobiega końca. Finał odbędzie się 30 bm. o 19.00 w Gubińskim Domu Kultury. Zaśpiewa wtedy Renata Przemyk. Bilety w przedsprzedaży - 30 zł, potem - 40 zł.

GUBIN - Ciekawe atrakcje na ferie zimowe
Już 18 stycznia rozpocznie się zimowisko organizowane przez Gubiński Dom Kultury. Podczas ferii zimowych korzystać z zajęć mogą dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Zapisy trwają do 11 stycznia. W planach są między innymi wyjazd do zielonogórskiego kina, wycieczka do Guben, zabawy plenerowe, ognisko z kiełbaskami, bal przebierańców, zajęcia teatralne, plastyczne oraz muzyczne. Dodatkowo odbędą się też projekcje filmowe.

WOLSZTYN - Sesja, koncert i inne uroczystości
Z okazji 97. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego 5 stycznia odbędą się uroczystości patriotyczne. W programie: 8.30 - zawieszenie proporca powstańczego w Gimnazjum nr 2, 9.00 - składanie kwiatów na grobach powstańców, 10.00 - msza św. w kościele farnym, 11.30 - składanie kwiatów przy pomników powstańców, 12.00 - sesja w domu kultury, 16.30 - apel poległych w rynku, 18.00 - koncert w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego.

ZIELONAGÓRA - Widziałeś wypadek, zadzwoń na policję
Wydział dochodzeniowo- śledczy KMP pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego z 17 października ub.r. ok. godz. 11.35 na ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Tam kierujący samochodem mar-ki Volvo, nie zachowując szczególnej ostrożności, potracił przechodzącego przez przejście pieszego. Doznał on obrażeń wewnętrznych, w wyniku czego zmarł. W związku z tym policja prosi świadków o zgłoszenie się do KMP, ul. Partyzantów 40 p.217 lub tel. 68 476 21 73, 68 476 21 50 lub 997.

Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.