Jarosław Miłkowski

Robert Surowiec już nie pokieruje radą miasta w Gorzowie?

Robert Surowiec Fot. Jarosław Miłkowski Robert Surowiec
Jarosław Miłkowski

Podczas najbliższej sesji rady miasta może dojść do zmiany jej przewodniczącego. Projekt uchwały odwołującej Roberta Surowca (PO) pojawił się wczoraj w porządku obrad zaplanowanych na 29 czerwca.

- Nie jestem w stanie powiedzieć, kto się pod nim podpisał - usłyszeliśmy wczoraj od Surowca. W uzasadnieniu projektu mowa jest o tym, że konieczność dokonania nowego wyboru przewodniczącego związana jest ze zmianami przynależności klubowych radnych. Nieoficjalnie wiemy, że za zmianą stoi PiS i Gorzów Plus (to jeden z nowych klubów w radzie) a kandydatem na nowego szefa rady ma być Sebastian Pieńkowski z PiS.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.