Rozmowa z nowym wiceburmistrzem Krosna Odrzańskiego, Romanem Siemińskim: Najważniejsza jest obwodnica

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
Łukasz Koleśnik

Rozmowa z nowym wiceburmistrzem Krosna Odrzańskiego, Romanem Siemińskim: Najważniejsza jest obwodnica

Łukasz Koleśnik

Roman Siemiński obejmie stanowisko wiceburmistrza Krosna, po tym jak poprzedni zastępca, Grzegorz Garczyński, został wybrany starostą powiatu krośnieńskiego. Nowy zastępca mówi o wyzwaniach, jakie czekają gminę Krosno Odrzańskie. Najważniejszym jest budowa obwodnicy miasta.

Przez długi czas nie było wiadomo, kto zostanie nowym zastępcą burmistrza, po tym jak stanowisko starosty objął dotychczasowy wiceburmistrz Krosna Odrzańskiego, Grzegorz Garczyński. Spekulowano, że mógłby nim zostać Tomasz Rogowski bądź Radosław Sujak. Jednak pierwszy z wymienionych został przewodniczącym krośnieńskiej rady na kolejną kadencję. Drugi, choć zrezygnował ze stanowiska zastępcy prezydenta w Gorzowie Wielkopolskim, to został członkiem zarządu powiatu krośnieńskiego. Więc kto?

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.