Rusza remont zabytkowej estakady kolejowej w Gorzowie [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Rusza remont zabytkowej estakady kolejowej w Gorzowie [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

Mamy dwie wiadomości. Dobra: mimo prac bulwar wciąż będzie dostępny dla mieszkańców. Zła: kierowców czekać będą utrudnienia. Pierwsze już od środy.

Od środy ul. Spichrzowa wzdłuż bulwaru przy LOK-u będzie ulicą jednokierunkową. Organizacja ruchu zmienia się, bo właśnie na dobre rozpoczyna się remont estakady kolejowej (musi zostać zrobiony, bo obiekt grozi katastrofą budowlaną). Na pierwszy ogień idą nisze w pubie sportowym.

Czytaj we wtorek, 23 maja, w "Gazecie Lubuskiej" i w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.