Łukasz Koleśnik

Ruszają autobusy z Gubina do Guben. Czy będzie dużo pasażerów?

Kolejnym krokiem w Gubinie miałby być zakup autobusów elektrycznych. Fot. Mariusz Kapała Kolejnym krokiem w Gubinie miałby być zakup autobusów elektrycznych.
Łukasz Koleśnik

Już wiadomo, kiedy uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa na trasie Gubin-Guben oraz ile będzie kosztować. Ale czy będzie na nią zapotrzebowanie?

To już oficjalne informacje. Linia autobusowa na trasie Gubin-Guben będzie funkcjonować. Wiadomość została potwierdzona w gubeńskim magistracie, gdzie odbyła się konferencja prasowa w tej sprawie.
- Połączenia będą obsługiwane przez PKS Zielona Góra oraz DB Regio Bus - informuje burmistrz Gubina, Bartłomiej Bartczak. - 8 czerwca odbędzie się oficjalne otwarcie nowego rozwiązania komunikacyjnego w Euromieście, a od 11 czerwca kursowanie rozpoczną autobusy.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.