Eliza Gniewek-Juszczak

Ruszyły prace przy budowie Centrum Informacji Turystycznej w porcie w Nowej Soli. Jedna z najnowszych inwestycji w mieście

Wbrew pozorom to nie jest zrujnowany dom. Tutaj powstanie Centrum Informacji Turystycznej Fot. Urząd Miejski w Nowej Soli Wbrew pozorom to nie jest zrujnowany dom. Tutaj powstanie Centrum Informacji Turystycznej
Eliza Gniewek-Juszczak

W porcie nad Odrą, przy ulicy Korzeniowskiego będzie działać Centrum Informacji Turystycznej Doliny Środkowej Odry. W centrum będzie można dowiedzieć się gdzie są w regionie zabytki, winnice, szlaki rowerowe. A także kupić bilety na statki pływające po Odrze.

Centrum Informacji Turystycznej powstaje w jednym z domków w porcie. - Będziemy tam na co dzień, będziemy widzieć statki przez okna. Współpraca naszego stowarzyszenia, muzeum i centrum informacji turystycznej przyczyni się do jeszcze lepszej współpracy jeśli chodzi o promocję rzeki - mówił GL Łukasz Kozłowski, prezes stowarzyszenia Odra dla Turystów, pod koniec ubiegłego roku.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.