Eliza Gniewek-Juszczak

Ruszyły prace przy budowie Centrum Informacji Turystycznej w porcie w Nowej Soli. Jedna z najnowszych inwestycji w mieście

Wbrew pozorom to nie jest zrujnowany dom. Tutaj powstanie Centrum Informacji Turystycznej Fot. Urząd Miejski w Nowej Soli Wbrew pozorom to nie jest zrujnowany dom. Tutaj powstanie Centrum Informacji Turystycznej
Eliza Gniewek-Juszczak

W porcie nad Odrą, przy ulicy Korzeniowskiego będzie działać Centrum Informacji Turystycznej Doliny Środkowej Odry. W centrum będzie można dowiedzieć się gdzie są w regionie zabytki, winnice, szlaki rowerowe. A także kupić bilety na statki pływające po Odrze.

Centrum Informacji Turystycznej powstaje w jednym z domków w porcie. - Będziemy tam na co dzień, będziemy widzieć statki przez okna. Współpraca naszego stowarzyszenia, muzeum i centrum informacji turystycznej przyczyni się do jeszcze lepszej współpracy jeśli chodzi o promocję rzeki - mówił GL Łukasz Kozłowski, prezes stowarzyszenia Odra dla Turystów, pod koniec ubiegłego roku.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Szczególnie zajmuje się sprawami Nowej Soli, Kożuchowa i Sławy. Porusza zwłaszcza tematy polityczne, gospodarcze i religijne.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.