Jarosław Miłkowski

Rządy kobiet uspokajają

Małgorzata Domagała Fot. Jakub Pikulik Małgorzata Domagała jest starostą gorzowskim od 2015 r.
Jarosław Miłkowski

Takiego klimatu, jaki jest od 2015 r. w powiecie gorzowskim inne samorządy mogą pozazdrościć. W starostwie nikt na sesjach rady się nie kłóci. Złego słowa o rządach nie powie nawet opozycja.

- Jestem radnym niemal od momentu utworzenia powiatu i tak dobrej współpracy rady ze starostą to jeszcze nie było. W poprzedniej kadencji były strajki, pikiety, okupowanie starostwa (protestowali pracownicy byłego szpitala w Kostrzynie – dop. red.). Teraz tego nie ma – mówi Paweł Pisarek z komitetu Razem dla Powiatu, członek zarządu. W drugim odcinku naszego cyklu podsumowań samorządów przyglądamy się dziś władzom powiatu gorzowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jak duży budżet ma powiat gorzowski?
 • Kiedy była okupacja starostwa?
 • Jakie drogi wyremontuje powiat w 2018?
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.