Renata Hryniewicz

Rzeczpospolita babska w powiecie może pomóc nie tylko paniom

Kandydatką do radypań  jest jedna z panelistek Lubuskiego Kongresu Kobiet - Beata Wieczorek (pierwsza z prawej) Fot. Joanna Sobiecka Kandydatką do radypań jest jedna z panelistek Lubuskiego Kongresu Kobiet - Beata Wieczorek (pierwsza z prawej)
Renata Hryniewicz

Zarząd powiatu ogłosił nabór do Powiatowej Rady Kobiet. Miałaby to być pierwsza taka rada w województwie. Co będą robiły panie? Jakie będą ich zadania i obowiązki?

- Rada będzie uczestniczyła w posiedzeniach, na których panie zajmować się będą statutowymi zadaniami. Wyniki obrad będą przedstawiać zarządowi - mówi Wojciech Obremski, rzecznik powiatu. Jakie to konkretnie zadania? Rada będzie m.in. przedstawiała potrzeby kobiet w powiecie, diagnozowała ich sytuację, opiniowała projekty uchwał, które będą dotyczyły kobiet, monitorowała działania powiatu pod kątem polityki senioralnej i społecznej, a także współpracowała z różnymi organizacjami.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.