Są młodzi i pełni zapału, by zwyciężać. Czy wygrają w naszym plebiscycie?

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
Anna Chreptowicz

Są młodzi i pełni zapału, by zwyciężać. Czy wygrają w naszym plebiscycie?

Anna Chreptowicz

Sportowe sukcesy osiąga wielu Lubuszan. Chcemy ich prezentować na naszych łamach, stąd plebiscyt „GL” na Sportowca Roku 2015.

Nasz plebiscyt na Sportowca Roku rozkręcił się już na całego, świadczy o tym liczba punktów gromadzonych przez kandydatów do tytułu. Jak do tej pory największe szanse na zwycięstwo w kategorii Sportowiec Powiatu 2015 ma Michał Lasota - siatkarz drugoligowego zespołu MKS A.Z. Iwaniccy Gubin Krosno, który zgromadził już 3.449 punktów.

Dziś przedstawimy jednak sylwetkę sportowca z dużym dorobkiem punktowym z powiatów zielonogórskiego

Jan ma dopiero 18 lat, a już może poszczycić się wieloma osiągnięciami. Jego pasją i koronną dyscypliną jest szermierka. Chłopak należy do drużyny Flesz Świdnica, gdzie poprzez częste treningi szlifuje kondycję i precyzję. Jan ma na koncie srebrny medal międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w szpadzie. Jest też zwycięzcą ogólnopolskich zawodów szermierczych „Muszkieter Trophy” w Gliwicach, a także zwycięzcą ogólnopolskich zawodów w Radlinie. Jan Marczak ma na swoim koncie 1.046 głosów. Jeśli chcecie wspomóc go w walce o tytuł Sportowca Powiatu, wyślijcie SMS-a na nr 72355 o treści sport.62.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.