Eliza Gniewek-Juszczak

Sąd apelacyjny: Nie ma dowodów na winę oskarżonego o czynności seksualne wobec córki. Prokuratura rozważy wniesienie kasacji

Przewodniczący składu sędziowskiego tłumaczył m.in.: - Biegła stwierdziła, że pisemny zapis, odtworzenie przesłuchania do protokołu, odbiega drastycznie Fot. Arch. Polska Press Przewodniczący składu sędziowskiego tłumaczył m.in.: - Biegła stwierdziła, że pisemny zapis, odtworzenie przesłuchania do protokołu, odbiega drastycznie od rzeczywistej czynności, która miała miejsce. Biegła wykazała, jakie błędy organy procesowe i biegła uczestnicząca w przesłuchaniu popełniły, przesłuchując tak małe dziecko.
Eliza Gniewek-Juszczak

We wtorek sąd apelacyjny w Zielonej Górze podtrzymał w mocy wyrok uniewinniający mężczyznę oskarżonego o czynności o charakterze seksualnym, których miał dokonać wobec małoletniej córki.

Przypomnijmy, w sobotę w artykule „Wyrok przynosi tyle ulgi, ile rozpaczy” opisaliśmy historię dwojga młodych ludzi, którzy znali się od szkoły, potem wzięli ślub i urodziła im się córka. Tuż po jej narodzeniu ojciec przyznał matce, że jest biseksualistą. Rozwiedli się. Mężczyzna widywał się z córką.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.