Eliza Gniewek-Juszczak

Sąd apelacyjny: Nie ma dowodów na winę oskarżonego o czynności seksualne wobec córki. Prokuratura rozważy wniesienie kasacji

Przewodniczący składu sędziowskiego tłumaczył m.in.: - Biegła stwierdziła, że pisemny zapis, odtworzenie przesłuchania do protokołu, odbiega drastycznie Fot. Arch. Polska Press Przewodniczący składu sędziowskiego tłumaczył m.in.: - Biegła stwierdziła, że pisemny zapis, odtworzenie przesłuchania do protokołu, odbiega drastycznie od rzeczywistej czynności, która miała miejsce. Biegła wykazała, jakie błędy organy procesowe i biegła uczestnicząca w przesłuchaniu popełniły, przesłuchując tak małe dziecko.
Eliza Gniewek-Juszczak

We wtorek sąd apelacyjny w Zielonej Górze podtrzymał w mocy wyrok uniewinniający mężczyznę oskarżonego o czynności o charakterze seksualnym, których miał dokonać wobec małoletniej córki.

Przypomnijmy, w sobotę w artykule „Wyrok przynosi tyle ulgi, ile rozpaczy” opisaliśmy historię dwojga młodych ludzi, którzy znali się od szkoły, potem wzięli ślub i urodziła im się córka. Tuż po jej narodzeniu ojciec przyznał matce, że jest biseksualistą. Rozwiedli się. Mężczyzna widywał się z córką.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Szczególnie zajmuje się sprawami Nowej Soli, Kożuchowa i Sławy. Porusza zwłaszcza tematy polityczne, gospodarcze i religijne.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.