Renata Hryniewicz

Sąd pracy ze Słubic ma być przeniesiony do Gorzowa

Jeśli zarządzenie ministerstwa do 1 lutego wpłynie do słubickiego sądu, to od piątku sąd pracy będzie przeniesiony do Gorzowa Fot. Pogranicze lubuskie Jeśli zarządzenie ministerstwa do 1 lutego wpłynie do słubickiego sądu, to od piątku sąd pracy będzie przeniesiony do Gorzowa
Renata Hryniewicz

Decyzją Ministerstwa Sprawiedliwości w słubickim sądzie rejonowym nie będzie już sądu pracy. Od 1 lutego wszystkie sprawy pracownicze będą rozpatrywane w Gorzowie - taką wiadomość otrzymaliśmy od Czytelnika. Jak jest w rzeczywistości

- Nie mamy na razie takiego zarządzenia. Zarządzenie o przeniesieniu sądu pracy miało wejść w życie od 1 stycznia - taki był projekt, ale zostało odroczone do 1 lutego - mówi Renata Sikorska, prezes Sądu Rejonowego w Słubicach. - Nie dostaliśmy jeszcze jednak ostatecznej decyzji w tej sprawie.

Sąd pracy w Słubicach jest ostatnim sądem pracy na północy województwa, który nie został jeszcze przeniesiony. Jeśli rozporządzenie trafi na biurko pani prezes do jutra, to już od piątku wszystkie sprawy związane z prawem pracy zostaną przeniesione do Gorzowa.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.