Sąd sprawdza, czy 2-letnia Hania „wypadła z wózka”

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Sąd sprawdza, czy 2-letnia Hania „wypadła z wózka”

Jarosław Miłkowski

2-letnia Hania obrażenia miała takie, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie odzyska pełnej sprawności fizycznej i intelektualnej. Personel w szpitalu nie uwierzył, że to efekt nieszczęśliwego wypadku. Kamilowi K. grozi dziesięć lat więzienia.

- Jawność prowadzenia sprawy mogłaby naruszyć interes prywatny małoletniej pokrzywdzonej. Sprawa jest trudna, jeśli chodzi o materiał dowodowy. Będziemy poruszać tematy na pograniczu intymności rodzinnej. Rozstrzyganie tej sprawy na forum publicznym przyniesie więcej zła niż pożytku. Szczegóły z życia rodzinnego nie powinny wyjść poza salę rozpraw. Niosłyby one pożytek co najwyżej dla łowców sensacji – mówił w poniedziałek (15 października) rano w sędzia Krzysztof Rawo z gorzowskiego sądu rejonowego.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.