Czesław Wachnik

Ścieżka do naprawy

Czesław Wachnik

Rowerzyści już stwierdzili wady ścieżki z Ołoboku do Lubogóry.

Pod koniec 2014 roku oddano do użytku ścieżkę rowerową z Ołoboku do Lubogóry. Za jej budowę zapłaciły obie gminy, a więc Skąpe i Świebodzin. Niestety już w 2015 roku pewne odcinki ścieżki trzeba było poprawiać. Nawierzchnia szutrowa w niektórych miejscach jakby ,,zmiękła’’. W tym roku sytuacja się powtarza. Na odcinku między Ołobokiem a lasem w kierunku Świebodzina rowerzyści zauważyli, że nawierzchnia straciła stabilność.

Wójt Skąpego Zbigniew Woch powiedział nam, ze lada dzień o usterce zostanie powiadomiony wykonawca, który w ramach gwarancji a więc na własny koszt ma wady usunąć. - Trudno powiedzieć co jest ich przyczyną. Może zima. Ścieżce będziemy się mocno przyglądać. Wykonawca z Kro-sna Odrzańskiego jest solidny, stąd usterki będą szybko usunięte - zapewnił wójt.

Czesław Wachnik

Jestem dziennikarzem Gazety Lubuskiej od 1985 roku, najczęściej w dziale terenowym, ekonomicznym, przez wiele lat prowadziłem dodatek motoryzacyjny ,,Za kierownicą''. Dziś zajmuję się głównie tym co się dzieje w Zielonej Górze oraz powiecie zielonogórskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.