Ścieżka na ostatniej prostej. Ma odkryć nam Kłodawkę

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Ścieżka na ostatniej prostej. Ma odkryć nam Kłodawkę

Jarosław Miłkowski

W środę 13 lutego zakończy się budowa ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż Kłodawki. Dzięki niej zobaczymy rzeczkę z zupełnie innej strony.

- Moje dzieci uwielbiają rower. Na pewno będziemy tędy często jeździć – mówi Paulina Paś-Paradowska, mama 7-letniej Zosi i 3-letniego Krzysia. Gorzowianka już nie może doczekać się, kiedy zostanie ukończona ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż Kłodawki. To inwestycja za 12,7 mln zł. Nie tylko ma wyciągnąć ludzi z domów, by poruszali się na świeżym powietrzu. Ma też pokazać im rzeczkę z zupełnie innej strony. W wielu miejscach – m.in. na wysokości stadionu Warty czy ul. Dąbrowskiego, biegnie ona na wyciągnięcie ręki.

CZYTAJ DALEJ:

  • Za kilka dni zakończy się budowa ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż Kłodawki.
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.