Jarosław Miłkowski

Sędzia Barańska-Małuszek: Radny dopuścił się mowy nienawiści. Lepiej, gdyby milczał

Olimpia Barańska-Małuszek jest sędzią Sądu Rejonowego w Gorzowie. Fot. Archiwum GL Olimpia Barańska-Małuszek jest sędzią Sądu Rejonowego w Gorzowie.
Jarosław Miłkowski

- Radny Sebastian Pieńkowski może ponieść odpowiedzialność za naruszenie dóbr osobistych - mówi sędzia Olimpia Barańska-Małuszek.

„Radny PiS dopuścił się mowy nienawiści, pomawiając całe grupy zawodowe, mając na celu zdyskredytowanie ich w oczach opinii społecznej” – napisała w liście do GL, który otrzymaliśmy w piątek, Olimpia Barańska-Małuszek, prezes gorzowskiego oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia. Zabrała głos, bo w audycji radiowej (czytaj powyżej) radny Sebastian Pieńkowski nazwał sędziów „reliktem PRL-u”.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

ogórek

Przecież Radio Gorzów to przybudówka Radia Zachód. To tam tacy frustraci jak ten Pieńkowski mogą się bez skrępowania produkować.
Szkoda, ze radio, które powinno być niezależnym medium stało się tubą propagandową takiej ekstremy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.