Seniorzy w Gorzowie będą mieli gdzie spędzać czas. Powstanie dom Senior+

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Seniorzy w Gorzowie będą mieli gdzie spędzać czas. Powstanie dom Senior+

Jarosław Miłkowski

Do końca tego roku w willi przy ul. Borowskiego powstanie dom dziennego pobytu dla 15 seniorów, o jakim do tej pory mogli tylko pomarzyć.

- Mamy nadzieję, że już pod koniec roku z tego miejsca będą mogli korzystać seniorzy – mówił w piątek Sebastian Pieńkowski. Wraz dwoma innymi radnymi PiS – Pawłem Ludniewskim i Tomaszem Rafalskim – przekazywali, że minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska przekazała 300 tys. zł na to, by w Gorzowie powstał dzienny dom „Senior+”. Ma on mieścić się na parterze budynku przy ul. Borowskiego, w którym kilka lat temu był jeszcze powiatowy sanepid.

Kto dał dofinansowanie do powstania domu?

Kiedy będzie można korzystać z domu?

Ilu jest seniorów w Gorzowie?

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.