Jarosław Miłkowski

Seniorzy załatwili sobie najtańszy w mieście bilet do kina. Czym zajmuje się Gorzowska Rada Seniorów?

Gorzowska Rada Seniorów liczy 15 osób. Andrzej Jakubaszek jest jej wiceprzewodniczącym. Fot. Jarosław Miłkowski Gorzowska Rada Seniorów liczy 15 osób. Andrzej Jakubaszek jest jej wiceprzewodniczącym.
Jarosław Miłkowski

Gorzowskiej Radzie Seniorów można pozazdrościć aktywności. Nie tylko załatwia kolejne zniżki do karty seniora, ale porusza też problemy dotyczące zdrowia.

- Taniej do kina wybrać się już nie da. Karnet kosztuje 18 zł. Można za to wybrać się na dwa filmy albo przyjść z osobą towarzyszącą na jeden – mówi nam Andrzej Jakubaszek. Jest wiceprzewodniczącym działającej od jesieni Gorzowskiej Rady Seniorów. I właśnie udało mu się załatwić kolejne zniżki dla seniorów. Do coraz dłuższej listy instytucji i sklepów, które dają rabaty seniorom, dołączył właśnie Miejski Ośrodek Sztuki, gdzie działa kino 60 Krzeseł. Seniorzy mogą taniej niż inni mieszkańcy kupować tu karnety na filmy.

 • Ile senior zapłaci za bilet do kina?
 • Jak seniorzy dbają o zdrowie innych?
 • Czym zajmuje się rada seniorów?
Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.