Serwis Plus, czyli papierowe wydanie w internecie. Szybciej i więcej!

Czytaj dalej
Redakcja

Serwis Plus, czyli papierowe wydanie w internecie. Szybciej i więcej!

Redakcja

Serwis Plus to całe papierowe wydanie gazety dostępne w internecie. W przyjaznej szacie graficznej, bez reklam, a co najważniejsze - szybciej niż w kiosku. I z plusem, czyli z multimedialnymi materiałami tylko dla Czytelników serwisu!

Dlaczego płacić za treści w sieci? To pytanie zadaje sobie coraz więcej internautów. Od początku rozwoju internetu jego użytkownicy korzystali z mediów nie ponosząc żadnych opłat i jakoś internet się kręcił. Ważne słowo: JAKOŚ. A nam chodzi o JAKOŚĆ, a jakość ma wartość.

Chcemy, żeby ten serwis był inny niż te, które znacie. Aby zawierał treści wzbogacone materiałami multimedialnymi (filmy, galerie zdjęć, infografiki, interaktywne wykresy i mapy).

Chcemy, aby ten serwis był jak najbardziej przyjazny dla użytkowników. Rezygnujemy tu z agresywnych reklam, które tak Was irytują.

Naszą ambicją jest prowadzenie serwisu zawierającego wyłącznie dobre jakościowo materiały dziennikarskie, wykorzystujące interaktywne narzędzia, dzięki którym współczesne dziennikarstwo ma możliwość budowania fantastycznych, multimedialnych historii.

Nasza redakcja nie jest zainteresowana produkcją śmieciowych, bezwartościowych tekstów, które masowo zalewają internet.

Wiarygodność, rzetelność i jakość informacji lokalnej i regionalnej zawsze były dla nas nadrzędnymi wartościami. Pogłębione teksty, dociekliwość - to wszystko powoduje, że dowiadujemy się prawdy o naszym świecie, a życie naszych lokalnych i regionalnych społeczności jest lepsze. Nowoczesne technologie sprawiają, że nasze treści są jeszcze ciekawsze i bardziej angażujące.

Nasza oferta jest skrojona właśnie dla Ciebie – otrzymujesz więcej treści niż w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej, rozbudowanej o dużą ilość multimediów o wiele taniej, niż wydanie papierowe. I to dzień wcześniej niż w kiosku. Dlatego wiemy, że przygotowane programy płatności będą dla Was do zaakceptowania.

Redakcja GazetaLubuska.pl

Przeczytaj także:

Redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.