Skrócą się korki i męki na S3

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

Skrócą się korki i męki na S3

Jarosław Miłkowski

Dwiema jezdniami na obwodnicy Gorzowa i odcinku Sulechów – Zielona Góra pojedziemy lada dzień.

– Czy jestem zadowolony? Oczywiście! Zakładam, że teraz z Gorzowa do Zielonej Góry będę mógł dojechać równie szybko, jak do Szczecina, czyli niemal w mgnieniu oka – mówi nam Wojciech Garczewski, kierowca z Gorzowa.

W październiku podróż znaczną częścią lubuskiego odcinka drogi ekspresowej S3 będzie o wiele przyjemniejsza niż teraz. Do dyspozycji kierowców będą w końcu dwie jezdnie zarówno na obwodnicy Gorzowa, jak i odcinku z Sulechowa do Zielonej Góry.

Obiema nitkami obwodnicy będzie można jeździć już w przyszłym tygodniu. Jak powiedział nam wczoraj Marek Langer, dyrektor zielonogórskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, ten ponad 11-kilometrowy odcinek ma zostać oddany do użytku około 5 października.

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej oraz z wydaniu PLUS.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.