Słubice: 60 siedzisk, fontanna i zieleń - taki będzie Plac Bohaterów

Czytaj dalej
Fot. Beata Bielecka
Renata Hryniewicz

Słubice: 60 siedzisk, fontanna i zieleń - taki będzie Plac Bohaterów

Renata Hryniewicz

Patrząc na dzisiejszy Plac Bohaterów, trudno sobie wyobrazić, że będzie to miejsce pełne pięknej zieleni z efektownymi siedziskami, gdzie mieszkańcy będą mogli się „zresetować”.

W połowie stycznia rozpoczęła się przebudowa Placu Bohaterów. Teren jest już ogrodzony, a praca idzie pełną parą, bo - jak zapowiada gmina - w listopadzie plac ma być już gotowy. I to najpóźniej, bo lokalna firma Eurokop Invest, która wygrała przetarg, nie wyklucza, że uda jej się zrealizować tę inwestycje szybciej.

CZYTAJ DALEJ:

  • Plac będzie wręcz „opływał” w zieleń. Będą fioletowe budleje, czerwone perukowce i trzmieliny, lawendy, bez i ozdobne azjatyckie trawy.  
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.