Renata Hryniewicz

Słubice: Czy z dwóch szkół można zrobić jedną i kto próbuje?

Centrum kształcenia opuszczają m.in. technicy żywienia Fot. Straostwo Centrum kształcenia opuszczają m.in. technicy żywienia
Renata Hryniewicz

Na ostatniej sesji powiatu starosta mówił o połączeniu „Samochodówki” i Centrum Kształcenia Zawodowego. Słubiczanie chcieliby znać szczegóły.

Chodzi o połączenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Zespołem Szkół Technicznych. - Możecie sprawdzić, o co chodzi - poprosiła Czytelniczka.

Diagnoza nie decyzja

- Zarząd powiatu nie podjął w tej sprawie żadnej formalnej decyzji. Podjęto tzw. promesę, która ma być wstępem do włączenia szkół i placówek wchodzących w skład Zespołu Szkół Technicznych do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Proces miałby usprawnić kształcenie zawodowe w powiecie słubickim - mówi Wojciech Obremski, rzecznik powiatu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.