Słubice: Dzieci były zawiedzione, bo sprzed przedszkola zniknął kontener na makulaturę. Ale wrócił!

Czytaj dalej
Fot. Eliza Pawlik
Renata Hryniewicz

Słubice: Dzieci były zawiedzione, bo sprzed przedszkola zniknął kontener na makulaturę. Ale wrócił!

Renata Hryniewicz

- Już nie musimy wyrzucać gazet do śmietnika, bo zbieramy znów w przedszkolu makulaturę - powiedział w piątek mamie 6-letni Amir Pawlik-Ben Haj Mohamed, który chodzi do przedszkola Jarzębinka. Kontener, który zniknął na jakiś czas, znów stoi przy przedszkolu. To zasługa rodziców.

Przy przedszkolu Jarzębinka stał wielki metalowy kosz na makulaturę, który zapełniał się w mgnieniu oka. Należał do firmy Złomix z Kowalowa. Niespodziewanie z dnia na dzień zniknął.

- Na każdym kroku powtarzają o segregowaniu odpadów, a zabrano nam możliwość uczenia tego dzieci - mówi Eliza Pawlik, mama Amira.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.