Renata Hryniewicz

SŁUBICE. Konie chodzą samopas po drogach, a właściciel bezradnie rozkłada ręce

Konie są spokojne, ale stwarzają na drodze niebezpieczeństwo - mówią mieszkańcy Fot. Czytelnik Konie są spokojne, ale stwarzają na drodze niebezpieczeństwo - mówią mieszkańcy
Renata Hryniewicz

Konie biegają po ulicach na Zielonym Wzgórzu. Mieszkańcy obawiają się, że może stać się coś złego, a właściciel rozkłada ręce, bo ktoś mu na złość notorycznie otwiera ogrodzenie i wypuszcza zwierzęta.

Co najmniej raz w tygodniu, od jakiegoś czasu, mieszkańcy tzw. Zielonego Wzgórza, gdzie mieści się wiele domków jednorodzinnych, spotykają na swojej drodze... konie. Zwierzęta biegają samopas i stwarzają niebezpieczeństwo. - Droga jest pagórkowata. Jak się jedzie pod górę, absolutnie nie widać, co nas czeka zaraz za nią - mówił nam wczoraj na ul. Północnej jeden z mieszkańców osiedla (nie chce nazwiska w gazecie). To właśnie tutaj mieszka właściciel, który trzyma cztery dorosłe konie.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.