Śpiewam moim babciom i dziadkom

Czytaj dalej
Fot. Renata Hryniewicz
Renata Hryniewicz

Śpiewam moim babciom i dziadkom

Renata Hryniewicz

- Chciałbym pogodzić muzykę z pracą - mówi Łukasz Łyczkowski z Sulęcina, który dostał się do popularnego programu „The Voice Of Poland” w TVP 2

Co poczułeś, kiedy - zgodnie z zasadą programu - jurorzy odwrócili się na fotelach i wiedziałeś już, że podoba się im twoje śpiewanie i że przechodzisz dalej?

Radość, radość, radość!

Obróciły się trzy fotele, tylko fotel jurorki Marysi Sadowskiej nie drgnął...

... na opinii Marysi bardzo mi zależało. Liczę się z jej zdaniem, ponieważ dla mnie jest to osoba, która naprawdę zna się na muzyce, na wokalu.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Co na co dzień robi uczestnik Voice Of Poland Łukasz Łyczkowski?
 • Kogo naywa babciami i dziadkami?
 • Którego jurora wybrał?
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.