Łukasz Koleśnik

Spółka prosiła radnych o więcej pieniędzy na szpital. Tym razem pojawiły się duże wątpliwości...

Prezes Tadeusz Grabski (z prawej) oraz starosta Mirosław Glaz znów prosili radnych z Gubina o wsparcie finansowe dla szpitala. Fot. Łukasz Koleśnik Prezes Tadeusz Grabski (z prawej) oraz starosta Mirosław Glaz znów prosili radnych z Gubina o wsparcie finansowe dla szpitala.
Łukasz Koleśnik

Przedstawiciele Zachodniego Centrum Medycznego nie ukrywają, że jeśli chodzi o finanse, to wciąż nie wygląda to najlepiej. Dlatego znów prosili o wsparcie w gubińskim urzędzie. Jednak tym razem nie wszyscy radni chcieli tak chętnie oddawać pieniądze...

W miniony piątek, w gubińskim magistracie, odbyła się nadzwyczajna sesja, która dotyczyła tylko jednego tematu. Szpitala.

W sali narad pojawili się prezes Zachodniego Centrum Medycznego, Tadeusz Grabski oraz starosta Mirosław Glaz wraz ze swoim zastępcą, Tomaszem Kaczmarkiem. Razem próbowali przekonać miejscowych radnych, aby ponownie przekazali pieniądze na wsparcie szpitala, gdyż tych ciągle brakuje.

W miniony piątek, w gubińskim magistracie, odbyła się nadzwyczajna sesja, która dotyczyła tylko jednego tematu. Szpitala.

 

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Zaproszenie na konferencję #BYĆ KOBIETĄ On Tour

Spotkanie z Marcinem Prokopem w ramach konferencji #BYĆ KOBIETĄ On Tour

100,00 200,00

W ramach konferencji spotkamy się z Marcinem Prokopem. W rozmowie z Martą Klepką odkryje przed nami swoje pasje i zdradzi kilka anegdot.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.